Кафедра іноземних мов та професійної комунікації проводить семінари для викладачів

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля розпочали серію науково-методичних семінарів для викладачів нашого університету щодо проблем методики викладання у закладах вищої освіти і впровадження зарубіжного досвіду у вітчизняну освіту в рамках проекту «Англійська мова для університетів».

На першому семінарі «Successful second language acquisition» викладач кафедри Наталія Барвіна поділилася досвідом, отриманим протягом навчання на тримісячних онлайн курсах Teaching American English, організованих міністерством закордонних справ США, та апробованим на практиці.

Доповідачкою були розглянуті ключові елементи оволодіння іноземною мовою, їхнє використання під час навчання, що ґрунтується на виконанні реальних завдань, визначені основні характеристики контенту для ефективного навчання іноземній мові та фактори, що впливають на успішне засвоєння мовного матеріалу.

Після презентації викладачі-учасники семінару висловили свої думки щодо можливості використання сучасного американського досвіду при навчанні іноземній мові.

Друга частина семінару була присвячена ідеї використання тематично спрямованих настільних ігор для розвитку комунікативних навичок студентів. Спочатку учасники семінару апробували готовий матеріал, розроблений Кевіном МакКогі, а потім запропонували можливі варіації для більш широкої імплементації подібного методичного надбання у рамках навчання іноземній мові в університеті.

Наступні семінари буде присвячено питанням планування, організації і оцінювання навчання в університеті.