У СНУ ім. В. Даля розпочав роботу Мультихаб «GreenLab»

У СНУ ім. В. Даля відбулося офіційне відкриття діалогової платформи Мультихаб «GreenLab». Це творчий простір, де ініціативна молодь зможе пропонувати та реалізовувати свої ініціативи, де відбуватимуться різнопланові заходи, спрямовані на покращення життя студентства та усієї громади, де обговорюватимуться найактуальніші питання та проблеми сьогодення.

Про історію реалізації проекту «Створення діалогової платформи «Мультихаб «GreenLab» для активних членів громади» розповідали директор навчально-наукового інституту економіки і управління Руслан Галгаш, завкафедрою економіки і підприємництва Інна Семененко, декан факультету інженерії Сергій Кудрявцев, проректор з науково – педагогічної роботи Андрій Жидков та інші люди, що брали активну участь у створенні мультихабу.

Проект втілювався у життя громадською організацією «Фундація «Простір» разом зі СНУ ім. В. Даля за підтримки ПРООН. Від адміністрації університету присутніх привітали проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександр Рязанцев, проректор з наукової роботи Едуард Потапенко, від Програми розвитку ООН – радник з питань примирення та соціальної єдності Ганна Борова. Із вітальним словом до господарів та гостей свята звернулася заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик. А за словами директора Департаменту масових комунікацій Луганської ОДА Олександра Костенка, процитованими у виданні «Голос України», ця платформа — гарний приклад взаємодії влади, громадськості та міжнародних партнерів.