Далівчанки стали фіналістками престижного мовно-літературного конкурсу

Студентки СНУ ім. В. Даля гідно представили університет на ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 19 учнів 5–11 класів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, 12 студентів/курсантів закладів вищої освіти.

Студентка спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, педагогіки та психології Анастасія Олійник посіла І місце на попередньому етапі цього змагання серед студентів філологічних спеціальностей, студентка спеціальності «Право» юридичного факультету Катерина Савочка виборола ІІІ місце серед студентів нефілологічних спеціальностей.

Учасників фінального етапу конкурсу привітали Тетяна Ткачова, заступник директора Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Ірина Цимбал – директор Луганського ОІППО, Галина Бондаренко – завідувач кафедри української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля, голова журі ІІІ етапу конкурсу; методисти Луганського ОІППО, вчителі та батьки конкурсантів.

Учитель української мови та літератури Сєвєродонецької ЗОШ № 14 Тетяна Кукуста зачитала привітання учасникам конкурсу від міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Учасники фінального етапу конкурсу отримали від оргкомітету конкурсу подарунки та дипломи переможців.