Наукова конференція для студентів-медійників

Кафедра української філології та журналістики Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля провела II студентську наукову конференцію «Новини в сучасному інформаційному просторі України».

Робота велася в двох секціях: «Теорія масової комунікації» та «Українські телеканали як чинник формування медіареальності». Були прослухані 10 доповідей, що підготували студенти першого й другого курсів.

Кращими були визнані доповіді Яни Романченко «Аналіз ранкових випусків новин каналу “1+1”», Євгенії Рубан «Особливості підсумкового випуску новин на телеканалі “1+1”», Анастасії Єфименко «Журналістика в період виборів» і Олександри Ситькової «Використання ефекту десенсибілізації на інтернет-платформі “Громадське ТБ”». Найкращі доповідачі відзначені грамотами та книжками з журналістики.

За матеріалами конференції буде видано збірник студентських наукових робіт. Організатори заходу планують зробити конференцію щорічною.