Далівці відвідали презентацію нової громадсько-політичної платформи

Студенти 2-го та 3-го курсів спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля взяли участь у презентації новоствореної громадсько-політичної платформи «Євроатлантичний порядок денний для України», що відбулася у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець».

В презентації брали участь такі поважні гості: народний депутат України, голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар, волонтер Олена Розвадовська, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань Ольга Лішик.

Мета  платформи – захистити українську державність через незворотність Євроатлантичної інтеграції. Зміни в конституції – це один із кроків, надалі буде важлива робота політиків, уряду України, ухвалення тих важливих законопроектів, які потрібні, щоб наблизитись до стандартів ЄС і НАТО.

Відкрила презентацію Ганна Гопко, потім висловили свою думку Михайло Гончар та Ольга Лішик. Всі присутні мали можливість поставити питання, які їх цікавили. Студенти-далівці брали активну участь в обговоренні.