Іменні стипендії студентам-далівцям від рубіжанської «Зорі»

Розвивається плідне співробітництво між СНУ ім. В. Даля і ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне). Черговим його етапом став конкурс-співбесіда для студентів спеціальності 161 – «Хімічні технології та інженерія» на здобуття іменних стипендій від рубіжанської «Зорі».

Стипендії спрямовані на підтримку тих студентів, які згодні та спроможні виконати в рамках дипломування проекти за проблематикою, цікавою саме для діючих хімічних виробництв підприємства.

До складу конкурсної комісії від підприємства увійшли директор з персоналу Ольга Глушень, начальник відділу розвитку Тетяна Хлякина, начальник науково-технічного центру Євген Кузнецов, заступник головного технолога Олег Ковтун. Підтримати студентів-учасників конкурсу від СНУ ім. В. Даля прийшли проректор з наукової роботи Едуард Потапенко та декан факультету інженерії Сергій Кудрявцев.

Олег Ковтун, Едуард Потапенко, Євген Кузнецов, Тетяна Хлякина

Конкурс проходив у форматі дискусії, студенти розповідали про свої конкурентні переваги, здобуті під час навчання навички, мотивацію до отримання стипендії. Учасники комісії, в свою чергу, презентували цікаві для виробництв ТОВ НВП «Зоря» проблеми, які можна було би розв’язати в рамках дипломного проектування.

Ольга Глушень, Сергій Кудрявцев

Комісією були обрані студенти, для яких погоджені теми дипломних проектів за проблематикою виробництв ТОВ НВП «Зоря»:

Ірина Прилипко, тема «Проект виробництва продуктів на основі сіркової кислоти»

Ольга Клунна, тема «Проект виробництва карбамідоформальдегідної смоли потужністю 9350 т/рік»

Богдан Кіхтенко, тема «Проект виробництва паранітротолуолу потужністю 6000 т/рік»

Захист дипломних проектів планується на виїзному засіданні екзаменаційної комісії СНУ ім. В. Даля на базі ТОВ НВП «Зоря» в присутності керівництва підприємства.

Велика подяка керівникам НВП «Зоря», які в цей непростий для регіону час знайшли бажання і можливості для матеріального заохочення молодих спеціалістів. Саме «Зоря» першою в нашому регіоні за останній час ініціювала профорієнтаційну програму під назвою «Зоря-Старт», спрямовану на підвищення зацікавленості молоді в роботі за технічними спеціальностями.