Відбулася презентація Медіа-центру університету представникам ЗМІ

У СНУ ім. В. Даля відбулася презентація Медіа-центру університету, створеного за грантовим проектом Посольства США в Україні.

За даним проектом здійснено оснащення обладнанням:

• Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля;
  • Студентської ради університету;
  • новоствореного Медіа-центру – майданчика для проведення тренингів, конференцій і зйомок. У Медіа-центрі є невеликий конференц-зал, телестудія і приміщення для монтажної станції.

Основні напрямки роботи Медіа-центру:

• надання технічної допомоги молодіжним ініціативам;
  • організація контекстної освіти для студентів спеціальності «Журналістика»;
  • створення курсів для різних верств населення за концепцією «навчання протягом життя»;
  • візуальне оформлення лекційного матеріалу викладачів університету.

Презентація була приурочена до зустрічі представників Офісу Фулбрайта в Україні з молодими викладачами для ознайомлення з можливостями, що їх надає Програма, та обговорення умов участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США. Після зустрічі телевізійники мали змогу ознайомитися з обладнанням Медіа-центру і оцінити його професіонально.

Своїми враженнями під час справжнього студійного інтерв’ю зі юним відеоблогером Олегом Пшеничним поділилися:

• Анастасія Волкова – кореспондент Мультимедійної платформи іномовлення України UA|TV;
  • Іван Дуда – головний інженер Телеканалу ІРТА;
  • Юлія Кас’яненко – кореспондент Телеканалу UA: Донбас.