Далівська студентка отримала призове місце на Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо студентку кафедри економіки і підприємництва навчально-наукового інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Марину Паничок та її наукового керівника к.е.н. доц. Наталію Швець з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика»!

На початку квітня відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». Захід проводив економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На І етап Конкурсу надійшло 89 студентських наукових робіт із 56 закладів вищої освіти України. На основі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією були визначені 24 роботи – претенденти на перемогу у Конкурсі. До них увійшла і робота студентки 3 курсу ННІ Економіки та управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Марини Паничок, яка отримала запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

На конференції з доповідями виступили 27 студентів з 21 закладу вищої освіти України. В роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 22 провідних науково-педагогічних працівників з 11 ЗВО України.

Марина Паничок успішно презентувала свою наукову роботу на тему «Оцінка ефективності управління розвитком Луганської області» та за результатами обговорення конкурсної комісії була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.