Далівська студентка на тренінгу з якості вищої освіти у Харкові

Студентка спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Дар’я Пастушенко взяла участь у тренінгу з якості вищої освіти для студентів, який відбувся у м. Харкові.

Захід проводився Громадською організацією «Українська асоціація студентів» спільно із Харківською студентською радою. Тренінг проходив у Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Протягом двох днів учасники мали можливість ознайомитися із новітніми освітніми програмами за різними спеціальностями, системами забезпечення якості вищої освіти, особливостями студентоорієнтованого навчання та роллю здобувачів вищої освіти у ньому.

Теоретичні блоки занять чергувались із практичними, де студенти мали можливість більш тісно поспілкуватися між собою та поділитися власним досвідом в організації студентського життя та навчального процесу в різних університетах.