Далівці на тренінгу з удосконалення навичок медіації у Святогірську

У м. Святогірську Донецької області пройшов другий етап двомодульного тренінгу з удосконалення навичок медіації у рамках проекту «Базові навички медіації у закладах вищої освіти», до якого долучилися студенти СНУ ім. В. Даля під керівництвом асистента кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Марини Кобиляцької.

За час проведення тренінгу у рамках проекту учасники оволоділи знаннями та навичками конструктивного вирішення конфлікту; ознайомились із психологічними особливостями поведінки особистості під час конфлікту; навчилися опановувати власні емоції та емоційні стани, емоції співрозмовника; навчились знаходити оптимальне рішення у будь-якій конфліктній ситуації.

Черговим етапом для студентів-учасників буде написання й апробація програми запуску та розвитку Центру медіації у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Усі учасники тренінгу отримали сертифікати та багато цікавих знань, умінь та навичок. Проект здійснюється за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в України, та під керівництвом Координаційного центру переміщених вищих навчальних закладів.