Далівці на з’їзді фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури

Делегати від СНУ ім. В. Даля взяли участь у ІV Всеукраїнському з’їзді фахівців із спортивної медицини та лікувальної фізкультури «Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної та реабілітаційної медицини-2019» у м. Дніпрі.

Наш університет на з’їзді було представлено кафедрою здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки (завідувач кафедри доцент Юрій Завацький).

У межах  з’їзду відбувся методичний семінар-нарада з підготовки фахівців за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», в якому взяли участь Марина Мруга – генеральний директор Директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН України, Олена Лазарєва – голова НМПК МОН України за цією спеціальністю та інші досвідчені фахівців та науковці.

На семінарі-нараді учасники обговорили актуальні проблеми, що виникли після реформування системи освіти за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», ухвалили обґрунтовану і виважену резолюцію.

Учасники наради задекларували свою готовність до активної і системної співпраці задля підвищення ефективності підготовки здобувачів вищої освіти за однією з найбільш затребуваних наразі спеціальностей – «Фізична терапія, ерготерапія».