Далівцям представлено Платформу із захисту дітей Childhub.org

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля здобувачі вищої освіти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки дізналися про інноваційну Платформу із захисту дітей або Childhub.org. Представили її керівник проекту Terre des hommes Олександр Морозов і його помічниця Анастасія Дереко.

Платформа була створена у 2015 році для того, щоб надавати фахівцям у сфері захисту дітей інформаційну підтримку з використанням передового досвіду та технологій. Це місце, де професіонали обмінюються досвідом та знаннями, навчаються один від одного, пропонують та отримують підтримку або діляться знаннями щодо вирішення конкретних питань.

Під час презентації здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись з широкими можливостями Платформи, спробували стати її учасниками та користувачами, а також отримали брендові подарунки.

Проект реалізований в Україні завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Нідерландів.