СНУ ім. В. Даля – у ТОП-10 українських вишів за підсумками Всесвітнього тижня грошей

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля взяли активну участь у Global Money Week – Всесвітньому тижні грошей – щорічній глобальній ініціативі, що включає акції та заходи по всьому світу.

Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», адже дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

В межах Всесвітнього тижня грошей керівником Центру фінансової грамотності навчально-наукового інституту економіки та управління СНУ ім. В.Даля, доцентом Оленою Тищенко було проведено фінансовий тренінг — гру «Фінансові посередники» для студентів 2 курсу. Студенти ознайомилися з основними представниками фінансового посередництва на ринку капіталів, розгадали фінансовий кросворд, провели командну гру та відповіли на тестові запитання з використання інтерактивної платформи Katoot.it.

Окрім того, далівці проявили себе одними з найактивніших і найкреативніших саме за тими критеріями, за якими організатори Global Money Week оцінювали учасників, а саме: активність у соц.мережах, релізи на сайтах, креатив та подача матеріалів, кількість залучених людей під час всіх заходів.

Загалом організатори отримали близько 85 офіційно поданих анкет, більше 1000 фото, 291 допис у соціальних мережах Facebook, Instagram та YouTube.

Завдяки плідній співпраці керівників Центру Фінансової грамотності Олени Тищенко, Володимира Тищенка та студентів 2 курсу Навчально-наукового інституту економіки та управління СНУ ім. В. Даля потрапив у ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти у регіонах України.

Організатори  Всесвітнього тижня грошей  висловили українським вишам, в тому числі, й нашому університету щиру вдячність за те, що вони так відповідально та креативно підійшли до участі у міжнародній ініціативі Global Money Week та дозволили Україні голосно заявити про себе всьому світу як про країну з фінансово-обізнаною молоддю, котра прагне з кожним днем ставати ще освіченішою.