ІХ Міжнародна науково-практична конференція «ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІХ міжнародній науково-практичній конференції «ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ».

Організаторами конференції є: Інститут транспорту і логістики Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (СНУ ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк), Навчально-науковий інститут Морського бізнесу Одеського національного морського університету (ОНМУ м. Одеса), Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ, м. Київ) та Вільнюський технічний університет ім. Гедімінаса (Литва, м. Вільнюс) за участю, Українського державного університету залізничного транспорту (Україна, м. Харків), Belarusian National Technical University (Білорусь, м. Мінськ), Brno University of Technology (Чеська Республiка, м. Брно), Kielce University of Technology (Польща, м. Кельце), Latvijas Jūras akadēmija (Латвія, м. Рига), Kauno technologijos universitetas (Литва, м. Каунас), R. Dvali Institute Of Machine Mechanics (Грузія, м. Тбілісі), University of Žilina (Словаччина, м. Жиліна), Warsaw University of Technology (Польща, м. Варшава).

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Інновації у транспортній галузі та технологіях
  2. Залізничний транспорт
  3. Морський та річковий транспорт
  4. Автомобільний транспорт
  5. Технічне обладнання транспортних вузлів
  6. Транспортна логістика
  7. Економіка, фінанси та економічна безпека підприємств
  8. Інформаційні технології у логістичних та транспортних системах

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

Електронна реєстрація учасників за посиланням до 20 квітня 2019 р.

Прийом доповідей, статей: transport_conference@ukr.net до 20 квітня 2019 р.

Оплата організаційних внесків: до 10 травня 2019 р.

Прибуття до Одеси 21-22 травня 2019 р.

Робота конференції 22-24 травня 2019 р.