Робота далівського студента відзначена на конкурсі «Хімічні технології та інженерія» у Дніпрі

Студент 3 курсу факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Валентин Шабанов взяв участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія», що відбувся у м. Дніпрі на базі ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».

Валентин на високому рівні презентував результати дослідження з удосконалення перемішуючих пристроїв для проведення газорідинних реакцій (науковий керівник, член конкурсної комісії Сергій Шабрацький, к.т.н., старший викладач кафедри машинознавства та обладнання промислових підприємств).

Доповідь викликала жваве обговорення та зацікавленість конкурсної комісії, рішенням якої стало нагородження Почесною грамотою «За оригінальність інженерного рішення».

У межах культурної програми відбулося відвідування університетського музею, співробітники якого розповіли присутнім про шляхи становлення та розвитку УДХТУ.

Щиро вітаємо Валентина Шабанова В.С. та його наукового керівника Сергія Шабрацького з високою оцінкою їхньої роботи та бажаємо подальших творчих успіхів!