Далівка прийняла участь в архітектурному турі до Мілану

Студентка Кафедри архітектури та містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля Тетяна Мінько отримала нагороду за успішну участь у конкурсі «Архітектор» – поїздку у Мілан. Конкурс і поїздка були організовані БФ Бориса Колєснікова.

Тетяна увійшла у групу з 30 студентів 9 українських ЗВО, які пройшли складний конкурсний відбір, заключним  етапом якого було представлення учасниками дизайн-проекту міського парку.

Майбутні архітектори відвідали міжнародну профільну виставку Made Expo 2019.

«У нас була можливість побачити новітні будівельні технології та матеріали, обладнання, механізми, вікна, двері, покрівлі і покриття для підлоги, опалювальне, вентиляційне та сантехнічне обладнання, програмне забезпечення для проектування будівель і споруд, дизайнерські розробки» – розповідає Тетяна.

Також для українських студентів була організована екскурсія по Мілану. Вони відвідали триумфальну арку Arco della Pace, торгівельний центр Galleria Vittirio Emanyele II, університет, кафедральну площу та інші шедеври архітектури. На згадку про них Тетяна зробила багато світлин.

«Це була моя перша поїздка за кордон! Збулася моя мрія! Неможливо передати словами всі мої відчуття під час архітектурного туру. Я нібито поринула в новий світ людей з зовсім іншими традиціями і менталітетом. Чотири проведених дня в цій казковій країні надовго залишаться в моїй пам'яті!» – розповіла Тетяна.