Наші студентки на Всеукраїнській олімпіаді з української мови для нефілологів

Студентки юридичного факультету Оксана Винник та Людмила Кравченко (викладач А. Галенко) представили СНУ ім. В. Даля на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для нефілологів, в якій взяли участь більше 100 знавців мови із закладів вищої освіти України.

Олімпіада проходила на базі Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського та відбувалася в два етапи: перший етап – письмовий, другий – усний. У першому етапі студенти демонстрували свої знання з фразеології української мови, лексичного складу, стилістики, пояснювали значення фразеологічних зворотів, добирали корінні відповідники до запозичених лексем, виконували комбіновані тестові завдання, редагували тексти ділових паперів, наукові тексти та писали творчу роботу.

Наступного дня, на другому етапі, змагалися у вправності публічного виступу на задану тему. Наші студентки продемонстрували свої ораторські здібності та вправне використання усіх багатств української мови задля досягнення поставленої мети.

Корисний досвід мовних змагань та публічних виступів поєднався з приємними знайомствами зі студентами з різних куточків України та незабутні враження від екскурсій Вінницею.

Студенти твердо переконалися, що мова – на часі. І мова об’єднує.