Нову комп’ютерно-мікропроцесорну лабораторію створено на факультеті інженерії

На кафедрі електричної інженерії факультету інженерії СНУ ім. В. Даля співробітниками створено комп'ютерно-мікропроцесорну лабораторію. В ній встановлені комп’ютери з програмним забезпеченням, яке дозволяє проводити дослідження і проектування електромеханічних і електротехнічних систем.

На комп’ютерах проводяться лабораторні роботи з дисциплін «Теорія автоматичного керування», «Моделювання електромеханічних систем», «Системи керування електроприводами», які є базовими при підготовці фахівців з електромеханіки та електроенергетики.

Лабораторія укомплектована стендами з дослідження електронних елементів і мікропроцесорних систем, на яких проводяться лабораторні роботи з дисциплін «Електроніка і мікросхемотехніка» та «Мікропроцесорна техніка». Наявне обладнання дозволяє проводити розробку та дослідження сучасних мікропроцесорних систем керування, які розглядаються в випускних роботах магістрів.

Лабораторія оснащена мультимедійними засобами. Тут проводяться семінарські заняття з демонструванням презентацій та фільмів.

Створена лабораторія є дослідницьким центром кафедри (центр компетентності спеціальності) та фактично місцем розвитку студентської науки. В лабораторії є всі умови для організації науково-практичних заходів з участю провідних науковців і досвідчених фахівців з виробництва.

Безумовно, відкриття нової лабораторії сприятиме підвищенню якості навчання і збільшенню наукових здобутків здобувачів вищої освіти, які на кафедрі електричної інженерії опановують спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».