Викладачки СНУ ім. В. Даля поспілкувалися з колегами з країн Євросоюзу

Викладачі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля представили університет в межах реалізації спільного проекту Департамента освіти і науки облдержадміністрації Луганської області і асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” та взяли участь в поїздці делегації освітян Луганської області за маршрутом Львів – Краков – Прага – Мюнхен – Зальцбург – Будапешт – Львів.

Під час поїздки далівчанки відвідали ІІ форум професійної освіти і сучасну школу Львівської області, зустрілися з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним і освітянами Львова, насолодилися оперою у Львівському оперному театрі. Також учасники проекту ознайомилися з системою вищої освіти Польщі та Чехії. Ця освітньо-культурна поїздка надала змогу нашим викладачам не тільки поспілкуватися з українськими колегами, налагодити суспільні зв’язки з освітянами нашої і Львівської області, але й відвідати культурно-історичні пам’ятки найкрасивіших міст Західної Європи, отримати досвід іншомовного спілкування і оцінити якість життя мешканців країн Євросоюзу.