Викладачка СНУ ім. В. Даля взяла участь у міжнародному проекті

Доцент кафедри української філології та журналістики Ірина Кошман стала тренером в рамках проекту «Університет без кордонів». Цей проект реалізує ГО «Новий Донбас» за підтримки Посольства США в Україні. Мета проекту – надати знання та вміння для створення й налагодження роботи локального незалежного підліткового волонтерського інтернет-медіа у м. Щастя, що розташований на лінії розмежування.

Саме з цією метою висококласні фахівці з різних країн світу проводять серії майстер-класів за напрямами: журналістика, інформаційні технології та віртуальна реальність. Доцент Ірина Кошман прочитала цикл лекцій з сучасної журналістики («Традиційний журналізм і журналізм інтернету», «Жанри журналізму: факти, думки, розслідування») та провела ряд практичних занять.

Виїзна освітня сесія Школи документалістики та медіа docUA Platform продовжить працювати у м. Щастя до 12 травня.