Студентки факультету інженерії успішно виступили на екологічній олімпіаді

На базі Одеського державного екологічного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 101 «Екологія», у якому взяли участь студентки кафедри хімічної інженерії та екології факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Юлія Козленко та Дар’я Сімейко.

За результатами участі у ІІ турі Олімпіади серед класичних вузів Юлія Козленко посіла ІІІ місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Дар’я Сімейко за активну участь та високий рівень знань була нагороджена грамотою.

Подяку за багаторічну сумлінну працю у складі журі Олімпіади отримала к. геол. н., доцент кафедри хімічної інженерії та екології Вікторія Мохонько.

Вітаємо Юлію Козленко, Дар’ю Сімейко та їхню керівницю з успіхом, бажаємо подальших наукових звершень!