Золото, срібло та бронза – у кікбоксерів зі СНУ ім. В. Даля

Два студента СНУ ім. В. Даля, кандидат у майстри спорту Владислав Кондратюк (група ГМБ Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму) і майстер спорту України Артур Чернов (Кафедра здоров’я людини і фізичного виховання), представляли Луганську область на змаганнях у Харкові, де відбувся офіційний Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед дорослих, юніорів, старших юнаків та юнаків.

В особистій першості на спортивній арені з рингу і чотирьох татамі глядачі побачили більше 1200 поєдинків між 590 учасниками з 17 областей країни.

Обидва спортсмени виступали у змагальних розділах: семі-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, лоу-кік та завоювали наступні нагороди:

– Чернов Артур – золото, два срібла і бронза,

– Кондратюк Владислав – два срібла і дві бронзи.

Студенти тренуються в групі спортивної майстерності Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем м. Сєвєродонецька під керівництвом заслуженого тренера України з кікбоксингу, президента Луганської обласної федерації кікбоксингу WPKA Андрія Сербіна.

Вітаємо с черговою перемогою!