Школярі отримали сертифікати за програмою малих стипендій

В СНУ ім. В. Даля відбулася церемонія вручення сертифікатів Посольства США, що засвідчують успішне проходження програми Access 2017–2019 років навчання у Сєвєродонецьку. Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access) реалізується за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

До університету завітав аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер, асистент відділу культурних зв'язків Посольства США Альона Сухініна, директор організації Project Harmony, Inc. в Україні Андрій Гайдамашко.

На початку заходу всіх присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності СНУ ім. В. Даля Олександр Рязанцев, який наголосив, що проект Access має велике значення для дітей з малозабезпечених і соціально вразливих родин, переселенців, дітей з особливими потребами, дітей учасників бойових дій. Адже знання англійської мови відкриває безліч можливостей і допоможе в майбутньому обрати професійний шлях, можливо, навіть в стінах Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Потім присутніх привітали Джон Сілвер та Андрій Гайдамашко, які відзначили високий рівень реалізації проекту і вручили сертифікати 21 учаснику програми.

Діти підготували для гостей яскраві виступи та приємні сюрпризи, які не залишили байдужими представників посольства. Далі продовжилося неформальне спілкування під час кава-брейку. Діти з ентузіазмом ставили запитання Джону Сілверу та залюбки ділилися своїми позитивними враженнями від участі в проекті.

Також шановні гості відвідали працюючий Медіа-центр університету, створений за проектом Посольства США в Україні.