Урочистості до Дня Європи

Студенти і співробітники СНУ ім. В. Даля прийняли участь в обласних урочистостях з нагоди Дня Європи.

Святкова церемонія була розпочата підняттям Прапора Європейського Союзу виконуючим обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Філем, заступником міністра закордонних справ України Єгором Божком та студенткою факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля Ганною Какауліною.

У заході також взяли участь представники міжнародних організацій, силових структур, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, спортсмени. Учасники під звуки української музики відпустили в небо повітряні кульки, які символізують кольори прапору Євросоюзу.

Почесну варту біля флагштоків цього дня несли ліцеїсти Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».