У СНУ ім. В. Даля відбулися заходи до Дня Європи в Україні

Форум «Україна-ЄС: виклики сьогодення» та Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні» відбулися у СНУ ім. В. Даля за ініціативи Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин  Луганської ОДА та юридичного факультету університету.  Під час роботи Форуму відбулись жваві дискусії між науковцями, громадськими діячами, представниками влади та молоддю щодо забезпечення прав і свобод людини на шляху до євроінтеграції, законодавчих стандартів, цінностей та орієнтирів ЄС.

В роботі Форуму взяли участь Денищенко Д.В., директор Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин  Луганської обласної державної адміністрації, Божок Є.В., заступник міністра закордонних справ України, Арсентьєва О. С.,  декан юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей, також представники Головного територіального управління юстиції в Луганській області, Луганського апеляційного суду,  групи юридичного забезпечення Луганського НДЕКЦ МВС України, БФ "Право на захист», Агенції регіонального розвитку Луганської області, юридичного управління Держгеокадастру у Луганській області, науковці і студенти СНУ ім. В. Даля.

Робота науково-практичної конференції відбувалася у 6 секціях:

• Проблеми розвитку конституційного та міжнародного права
  • Розвиток цивілістики, трудового права та права соціального забезпечення в сучасних євроінтеграційних умовах України
  • Сучасне адміністративне право та процес; кримінальне право та процес
  • Документно-інформаційна діяльність і право
  • Україна і світ: майбутнє крізь призму минулого
  • Учнівська наука як передумова динамічного поступу громадянського суспільства.