Розвиток молодіжних медіа обговорили на круглому столі

У СНУ ім. В. Даля відбувся круглий стіл «Молодіжні медіа – запорука безпеки регіону». Захід був організований за підтримки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, штабу Об'єднаних сил і прес-центру Об'єднаних сил.

В роботі круглого столу взяли участь представники закладів вищої, загальної, позашкільної освіти, структурних підрозділів Луганської і Донецької облдержадміністрацій, незалежні експерти, представники громадськості і молодіжної Медіа групи.

Модератори заходу: полковник Руслан Мірошниченко, заступник начальника штабу Об'єднаних сил зі стратегічних комунікацій, та Тетяна Ткачова, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Почесним гостем став заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок, який розповів про те, яким на його думку має стати молодіжне телебачення в Луганській області. Також він запропонував свою допомогу у створенні умов для студентів-практикантів. Наприклад, стажування в МЗС або Центрі Євро-Атлантичної інтеграції.

Університет представляли доценти кафедри української філології та журналістики Ірина Кошман і Олена Леонідівна Кравченко, які підняли питання про відновлення конкурсів для молодих журналістів. Крім того  обговорювалися питання: баланс і якість інформації, кількість негативних матеріалів, співпраця університету зі ЗМІ.

Світлана Боровкова,  директор ліцею «Гарант» (м. Лисичанськ), розповіла про розвиток критичного мислення в умовах інформаційної війни. Олена Колб, заступник директора ліцею поділилася досвідом роботи з питань формування громадянської свідомості за допомогою шкільних медіа.

Сергій П’ятниця, співзасновник та координатор ГО Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець" виступив з доповіддю «Поточні і перспективні проекти, спрямовані на розвиток молодіжних медіа в Луганській області».

В'ячеслав Медведєв, головний редактор Молодіжної Медіа-групи «Академія» Донбаської державної машинобудівної академії розповів про історію створення медіа групи, напрямки діяльності, перспективи розвитку молодіжних медіа в регіоні.

Андрій Мітяєв, представник Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації, розповів про сьогоднішній розвиток шкільних і молодіжних медіа в Луганській області.

Качура Олександр, представник Департаменту масових комунікацій Донецької ОДА, розповів про стан справ в Донецькій області в сфері розвитку шкільних і молодіжних медіа.

Олена Проніна, представник кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розповіла про формування медіакультури у педагогів Луганщини.

Олена Бардаш, директор комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», доповіла про розвиток критичного мислення, як складової медіаосвіти.