Далівцям розповіли про практичне застосування статистичної інформації

Кафедра будівництва, урбаністики та просторового планування Інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля спільно з Головним управлінням статистики у Луганській області провела семінар на тему «Використання зведеної статистичної інформації, напрямів поширення та можливостей її практичного застосування».

В роботі семінару приймали участь перший заступник начальника Головного управління статистики у Луганській області Овчіннікова Г.О., керівники відділів управління, викладачі та студенти кафедри.

Викладач кафедри Шпарбер М.Є. відзначила важливість використання статистичної інформації у містобудівельному проектуванні та наукових дослідженнях у будівельній галузі.

Учасники семінару обговорили питання: балансу та якості статистичної інформації, кількості необхідних статистичних матеріалів, задоволення інформаційних потреб студентів та науковців, співпраці СНУ ім. В. Даля з Державною службою статистики та Головним управлінням статистики у Луганській області.

Зі студентами проведено спільне практичне заняття на тему: «Важливість використання статистичної інформації в наукових дослідженнях, курсовому та дипломному проектуванні».

За результатами проведеного семінару прийнято рішення про подальшу співпрацю та проведення наукової конференції.