Як поводитися у конфлікті, дізнавалися студенти СНУ ім. В. Даля

Тренінг за темою: «Базові знання про конфлікт» відбувся на базі Університетского центру медіації Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Центр медіації СНУ ім. В. Даля здійснює свою роботу в рамках проекту «Університетські центри медіації» (проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні»).

Учасниками тренінгу були 15 здобувачів вищої освіти різних спеціальностей університету. Саме ними за підтримки керівника Університетського центру медіації доцента кафедри психології та соціології, кандидата психологічних наук Ольги Лосієвської та асистента кафедри психології та соціології Марини Кобиляцької розроблено та проведено тренінг «Базові знання про конфлікт».

Метою проведення такого заходу було формування у учасників навичок щодо зниження складностей взаєморозуміння в освітньому процесі. Під час тренінгу за допомогою проблемно орієнтованого навчання та інтерактивних вправ учасники мали змогу моделювати свою поведінку у конфлікті та навчались використовувати конфлікт як конструктивний ресурс. І це тільки початок.