Міс і містер університету визначені

Щорічний конкурс «Міс і Містер Університет» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся у міському Палаці культури. В цьому році конкурс присвячений 85-й річниці Сєвєродонецька, а головна тема: «Все наше життя гра, а люди в ньому актори». 14 студентів університета боролися за почесний титул переможця.

Почесний гість свята, заступник міського голови Ірина Степаненко, від керівництва Сєвєродонецької міської ради висловила подяку за високу професійну майстерність, плідну співпрацю та особистий внесок у розвиток культури міста керівнику відділу з організації виховної роботи зі студентами СНУ ім. В. Даля Тетяні Сотніковій.

Номінантів уважно та професійно оцінювало журі, до складу якого увійшли фотограф Ольга Сичова, візажист Наталья Шевякова, засновник проекту «Coffee Panda» Валерій Воротінцев, директор студії краси «Персонаж» Ірина Шовкун, кондитер Вікторія Шевчук, засновник магазину канцелярії  Анастасія Мершанська, керівник інженерно-будівельної компанії ЛІСК Костянтин Желдаков.

Звання «Містер Університет 2019 року» виборов Максим Кунченко (факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки), а Інесса Садовнікова (навчально-науковий інститут транспорту та логістики) отримала корону та звання «Міс Університет 2019». Вітаємо переможців!