У СНУ ім. В. Даля пройшло засідання Ради ректорів переміщених вишів

6-7 червня у Сєвєродонецьку відбулося чергове засідання Ради ректорів тимчасово переміщених закладів вищої освіти. У перший день роботи члени Ради зустрілися з керівництвом та представниками Луганського державного медичного університету (м. Рубіжне) та Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка (м. Сєвєродонецьк), а також побували на ознайомчій екскурсії на Сєвєродонецькому НВО «Імпульс».

Другого дня безпосередньо на своєму засіданні у СНУ ім. В. Даля Рада ректорів розглянула роботу центрів Донбас-Україна та умови вступу 2019 року; залучення до переміщених вишів іноземних громадян; актуальні питання медичної освіти на території Луганської та Донецької областей, розробку загальної стратегії переміщених ЗВО.

Ректори також взяли участь у панельній дискусії «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз» у межах Дня кар’єри ЄС, який Представництво Євросоюзу в Україні вперше організувало на базі нашого університету; провели робочу зустріч з представниками ЄС та керівництвом СНУ ім. В. Даля.

Гості висловили велику вдячність за чудову організацію заходу колективу нашого університету і особисто ректору СНУ ім. В. Даля, заступнику голови Ради переміщених вишів Ользі Поркуян.