Лекції «Філософія сучасного мистецтва»

По суботах червня (15, 22, 29 червня) в нашому університетті будуть проходити заходи в межах проекту Центр Сучасного Мистецтва за підтримки Посольства США в Україні.

Запрошуємо взяти участь і стати слухачем курсу "Філософія сучасного мистецтва". Цикл з 4 лекцій буде читати Ольга Смоліна – доктор культурології, професор кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності СНУ ім. В. Даля.

Зустрічі будуть проходити в навчальному корпусі CНУ ім. В. Даля (Донецька 43, ауд. 101) по суботах з 15:00 до 17:00.

Теми лекцій:

• 15 червня. Філософські основи сучасного мистецтва: II-я половина ХХ – початок ХХІ століття.
  • 22 червня. Поетика сучасного мистецтва. Простір і час.
  • 29 червня. Поетика сучасного мистецтва. Образ людини.

Вхід вільний! Попередньо можна заповнити анкету, щоб зрозуміти приблизну кількість людей і рівень вашої обізнаності в цій сфері (це допоможе лектору підготувати матеріал).
Анкета за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2pxv9eBzmKHw5qthLXTShD_CIRIIZh-mg_DBmjgHKkGNCVg/viewform