СНУ ім. В. Даля на Міжнародній науковій конференції у Кракові

Доцент кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності юридичного факультету Наталія Шелковая представляла СНУ ім. В. Даля на Міжнародній науковій конференції «Krakow meetings. Володимир Соловйов: метафізика любові» у Кракові, Польща. Конференція проходила на початку червня у Бенедиктинському абатстві у Тинці, Краків.

Конференцію відкрила завідуюча кафедри філософії Папського університету имені Іоанна Павла ІІ, професор, головний організатор і душа цієї конференції – сестра Тереза Облевіч.

У заході взяли участь філософи з 21 країни світу: Австрії, Болгарії, Греції, Данії, Франції, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Італії, Японії, Казахстану, Литви, Польщі, Росії, Словаччини, Швеції, Швейцарії, Голландії, Об’єднаного Королівства, України, США.

Україну представляли Дніпровський національний університет, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка та Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля.

Конференція проходила у творчій атмосфері, всі доповіді обговорювалися в ході дискусій. Доцент Н. Шелковая виступила з доповіддю «Концепція всеєдності: від Плотіна до Вл. Соловйова»

Після закінчення конференції була організована філософська екскурсія по Кракову, під час якої учасники конференції відвідали дім, де перебував деякий час Вол. Соловйов, Папський університет імені Іоанна Павла ІІ, а також найстаріший у Польщі та один з найстаріших у Європі Ягеллонський університет, заснований у 1364 р.