Студентське самоврядування переміщених ЗВО

Рада органів студентського самоврядування (ОСС) переміщених закладів вищої освіти провела вже третє засідання. Тренінг з проектного менеджменту відбувся у смт. Славське Львівської області.

Відбувся пітчинг проектів-ідей, які студенти заздалегідь готували до даного засідання та нарешті мали можливість їх презентувати. Потім відбулося голосування за більш реальні ідеї проекти, які б можливо було доопрацювати та подати на фінансування на різні програми з метою реалізації від імені Ради. Учасники дізналися, що таке проєкт і проєктні цикли,  проєктний менеджмент, навчилися визначати проблематику проєктів. Також ввечері учасники мали можливість переглянути фільм “11 друзів Оушена” з практичних розбором проектного циклу.

Учасники обговорили, як визначити мету проекту за методикою SMARTED, скласти бюджет, шукати ресурси, створювати медійне оформлення, склали календар майбутніх проектів.

Тепер учасники повинні до кінця доопрацювати свої проекти для їхнього подальшого втілення та реалізації.

Орган був створений у грудні 2019 року з метою координації діяльності органів студентського самоврядування переміщених ЗВО з питань і організації їх функціонування, освітньої і наукової діяльності, гуманітарної та соціальної складової навчального та виховного процесу, захисту прав і свобод, задоволення інтересів студентів. На другому засіданні, яке відбулося у березні  у м. Київ (Пуща Водиця), головою Ради ОСС було обрано Какауліну Ганну – студентку Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, заступником обрано Петрученко Юлію – студентку Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського та секретарем призначено за поданням Голови Ради Посашеву Дар’ю – студентку Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Даний проект став можливим за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.