Майбутні журналісти стажувалися у загальноукраїнських ЗМІ

У рамках проекту «Хаб медіамобільності» студенти СНУ ім. В. Даля спеціальності «Журналістика» Вікторія Бєкєтова (2-й курс), Яна Романченко і Андрій Захарченко (1-й курс) проходили двотижневе стажування в Києві. Кожен з них мав можливість самостійно обрати редакцію.

Так дівчата стажувалися на «1+1 Media», створюючи для ефіру черговий випуск  програми «Громада на мільйон. Спеціалісти». Андрій стажувався у незалежній медіакорпорації  «Радіо Свобода Україна» у проекті «Донбас. Реалії». Під час стажування у співавторстві створив матеріал «Закон про мову», був автором матеріалу про програму обміну «GoxChange», робив опитування на тему туризму на Донбасі для виїзного ефіру в Слов’янську.

Студенти брали участь в онлайн-дебатах, ставили запитання, долучались до онлайн-опитувань та, навіть, спробували себе в ролі ведучих.

Окрім цього вони відвідали дводенну конференцію «National Media Talk 2019» – ключову подію української медіаспільноти.