Студенти факультету інженерії отримали сертифікати від рубіжанської «Зорі»

У межах співпраці СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне) відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне засвоєння програми дуальної підготовки на базі підприємства студентам спеціальностей 101 – «Екологія» та 161 – «Хімічні технології та інженерія» факультету інженерії СНУ ім. В. Даля.

Цією подією завершився спільний експериментальний проект університету та підприємства, в якому студенти опанували професійні компетенції через цикл занять, котрі поєднували лекції, практичні заняття, а також наочні екскурсії та елементи лабораторних робіт. Всі заняття були проведені на базі ТОВ НВП «Зоря».

У фінальній бесіді зі студентами взяли участь проректор з наукової роботи СНУ ім. В. Даля Едуард Потапенко, декан факультету інженерії Сергій Кудрявцев, директор з персоналу рубіжанської «Зорі» Ольга Глушень та начальник науково-технічного центру підприємства Євген Кузнєцов.

В ході розмови студенти поділилися своїми враженнями від навчання, висловили побажання щодо вдосконалення освітнього проекту та виявили зацікавленість у поглибленні отриманих знань в майбутніх подібних курсах.

Наступного навчального року заплановано розширити співробітництво та запустити відразу дві програми дуальної підготовки: початкову та поглиблену.