Троє далівських студентів захистили дипломні проекти за темами, запропонованими рубіжанською «Зорею»

Успішно завершився ще один спільний проект СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» – захист дипломів бакалавра студентами спеціальності 161 – «Хімічні технології та інженерія» факультету інженерії.

Нагадаємо, що на початку весни троє студентів: Ірина Прилипко, Богдан Кіхтенко та Ольга Клунна, за результатами співбесіди із представниками підприємства отримали іменні стипендії на виконання дипломних проектів за тематикою, що актуальна для ТОВ НВП «Зоря».

Всі стипендіати успішно завершили навчання та подали проекти до захисту.
Виїзне засідання екзаменаційної комісії відбулося на базі навчального центру підприємства. До складу комісії увійшли викладачі університету: професор Віктор Созонтов, професор Олександр Суворін, професор Ірина Глікіна, доцент Тетяна Римар, доцент Ірина Шаповалова.

Почесними гостями на відкритому захисті дипломних проектів були генеральний директор ТОВ НВП «Зоря» Олександр Чернецов та перший проректор СНУ ім. В. Даля Дмитро Марченко. Також на захисті були присутні куратори дипломних проектів від підприємства: заступник начальника відділу розвитку Олена Сєргієнко, начальник науково-технічного центру Євген Кузнецов, заступник головного технолога Олег Ковтун.

Під час захисту студенти показали добру загальнотехнічну та спеціальну підготовку, обізнаність у теоретичних основах та технології процесів, які лягли в основу дипломних проектів. Всі захисти відбулися успішно: студенти отримали оцінки «відмінно» та «добре», а також квіти та пам’ятні сувеніри від підприємства.

Колектив факультету інженерії СНУ ім. В. Далі висловлює глибоку вдячність колективу ТОВ НВП «Зоря» і особисто генеральному директору Олександру Чернецову Івановичу і директору з персоналу Ользі Глушень за плідну співпрацю та щиру зацікавленість в розбудові вищої технічної освіти в регіоні.

Профорієнтаційна програма «Зоря старт», метою якої є залучення молодих спеціалістів до роботи в хімічній промисловості, також допомагає в реалізації університетом концепції дуального навчання і сприяє утриманню кваліфікованих кадрів в Луганській області.

Сподіваємось на нові цікаві та плідні проекти!