Далівська студентка у Медіашколі «Вибори-2019»

Студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Марія Ширшикова взяла участь у другій хвилі навчання у Медіашколі політичної аналітики «Вибори-2019».

Громадська організація «Донецький прес-клуб», що з 2014 р. працює у Києві, провела триденний тренінг, присвячений роз’ясненню важливих моментів парламентської передвиборчої кампанії 2019 р. в Україні та оволодінню основами політичної аналітичної журналістики.

Місцем проведення тренінгу став етнографічний комплекс «Українське село» (с. Бузова, Київська область).

Під час навчання слухачі дізналися про міжнародні стандарти демократичних виборів, види виборів, виборчі системи різних країн світу, розглянули методи та інструменти впливу політичної реклами на виборця, професійні журналістські стандарти та про джерела інформації.

Тренери та тренерки виклали інформацію простою, зрозумілою мовою та поєднали теоретичні знання з практичними. Тренерами були: Олег Гришин – сертифікований фасилітатор міжнародної програми “BRIDGE”; Оксана Ярош – докторка політичних наук, сертифікована тренерка із виборчих питань; Діана Дуцик – медіаекспертка, виконавча директорка ГО «Український інститут медіа та комунікації»; Олена Самойленко – медіатренерка, старша викладачка кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).

Захід був проведений в рамках проекту «Розвиток аналітичної політичної журналістики через навчання студентів у медіашколі «Вибори–2019» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.