У СНУ ім. В. Даля триває розвиток дуальної освіти

Відбувся візит до СНУ ім. В. Даля представників компанії «Schneider electric Ukraine». Спеціалісти «Schneider» познайомилися з колективом кафедри електричної інженерії факультету інженерії університету, обговорили перспективи створення на базі університету лабораторії електричної інженерії, укомплектованої інноваційним устаткуванням компанії «Schneider electric Ukraine».

З проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, д.т.н., професором Олександром Рязанцевим фахівці «Schneider electric» обговорили перспективи співпраці та розвитку спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». У діловій бесіді також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Жидков, декан факультету інженерії Сергій Кудрявцев, в.о. завкафедри електричної інженерії Дмитро Морозов.

Згодом пройшов семінар-презентація «Можливості співпраці з компанією «Schneider Electric», організований завдяки Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та Департаменту міжнародної технічної допомоги Луганської ОДА. На семінарі були присутні представники майже 30 промислових підприємств регіону.

Слід зазначити, що співпраця з компанією «Schneider electric Ukraine» для СНУ ім. В. Даля є продовженням розвитку дуальної освіти. Так, нещодавно успішно завершився спільний проект СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» – захист дипломів бакалавра студентами спеціальності 161 – «Хімічні технології та інженерія» факультету інженерії.

Саме в цьому й полягає дуальність освіти – в узгодженій взаємодії освітньої та виробничої сфер з підготовки кваліфікованих кадрів.