Викладачі кафедри політології та міжнародних відносин взяли участь у стажуванні в передовому польському університеті

Доценти кафедри політології та міжнародних відносин навчально-наукового iнституту мiжнародних відносин СНУ iм. В. Даля Олена Карчевська та Лілія Літвін пройшли науково-педагогічне стажування «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Програма стажування складалася з двох модулів: дистанційного навчання, лекторію, підготовки проекту та виїзного модулю на базі університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

Політологині отримали змогу опанувати новітні креативні методи викладання, ознайомитися з процесами інтернаціоналізації вищої освіти в державах Європи, розширити наукові контакти, покращити професiйнi навички, підготувати та представити науково-дослідний проект.

Крім науково-педагогічних практик програма передбачала насичену екскурсійну прогулянку містом з історичною ретроспективою та цікаві дискусії.

Дослідниці продемонстрували високу педагогічну й наукову компетентності, але не збираються зупинятися на досягнутому й планують і надалі бути сучасними та мобільними!