СНУ ім. В. Даля – учасник навчання держслужбовців англійській мові

На базі СНУ ім. В. Даля реалізовано проєкт «Навчальні курси з англійської мови для державних службовців», де мовні знання та навички на протязі восьми місяців здобували працівники Луганської обласної державної адміністрації.

Цей проєкт – ініціатива Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин ЛОДА, його було започатковано спільно з Британською Радою в Україні, за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Навчання відбувалося в рамках Угоди про партнерство між Британською Радою в Україні та Луганською ОДА.

На урочистій церемонії вручення сертифікатів у прес-центрі ОДА з вітальними словами до учасників проєкту звернулися заступник голови облдержадміністрації Геннадій Іваненко, заступник директора Департаменту міжнародної технічної допомоги та координатор проєкту Михайло Снопенко, представник Департаменту, співорганізатор проекту Євген Целіщев.

Від СНУ ім. В. Даля виступили проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександр Рязанцев, а також безпосередня «винуватиця» успішної реалізації курсів – викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля,  сертифікований викладач Британської Ради Наталія Барвіна.

Це був перший в Україні пілотний проєкт, який Британська Рада реалізовувала з облдержадміністрацією щодо вивчення її робітниками англійської мови. Група з Луганської області успішно склала міжнародний тест «APTIS» та отримала одні з найкращих в Україні результатів.