Далівські викладачі підвищують кваліфікацію

За сприяння Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та у співпраці з Данською інженерно-консалтинговою компанією BIIR Bojer Innovativ Ingeniørrådgivning у СНУ ім. В. Даля пройшли десятиденні курси підвищення кваліфікації для викладачів та аспірантів факультету інженерії та інституту хімічних технологій університету.

Далівці засвоювали нові знання у галузі інженерії, підвищували компентенції згідно до вимог ринку праці, аби вже з вересня ділитися набутими знаннями зі студентами.

Компанія BIIR Ukraine, яка спеціалізується на вітроенергетиці та інших джерелах відновлюваної енергетики, планує відкрити новий офіс у Луганській області. Тому разом з Проектом USAID «Економічна підтримка Східної України» сприятиме освітнім ініціативам для підвищення кваліфікації викладачів, а згодом і студентів, які за наявності відповідних знань та вмінь зможуть згодом приєднатися до команди компанії.