Музей імені Володимира Даля у СНУ!

Завдяки тренінгу за програмою Active Citizens Ukraine, який провела ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада", члени Профкому студентів СНУ ім. В. Даля написали два проекти і подали їх на грантовий конкурс.

Один з проектів підтримала British Council, а саме: "Музей імені Володимира Даля". Тепер ознайомитися з особистістю, ім'я якої носить університет, можна з допомогою стендів, що знаходяться у коридорі першого поверху головного корпусу СНУ ім. В. Даля. А у фойє на другому поверсі можна зробити фото з ростовою фігурою Даля.

Члени профкому, які працювали над створенням Музею:

Василь Смалій  – автор проекту,
Олексій Семенченко – координатор проекту.

Особлива подяка автору концепції образу ростової фігури Володимира Даля – фахівцю відділу міжнародних проектів і програм Ірині Дойшле. В результаті ще один учасник проекту, дизайнер Вікторія Пушко, створила цей образ зі своєї власної уяви.