Проміжні підсумки вступної кампанії. Вітаємо першокурсників!

У СНУ ім. В. Даля триває вступна кампанія. За словами відповідального секретаря приймальної комісії Євгена Мазнєва, зараз можна впевнено назвати кількість студентів, що зараховані на навчання у виші за державним замовленням. На перший курс бакалаврату зараховано 546 осіб. До магістратури вступило 377 осіб.

Зарахування студентів, що вчитимуться на контрактній основі, продовжується.

Вітаємо першокурсників із вступом до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля!

Наш заклад вищої освіти – один з найпрестижніших вишів України – після переміщення до Сєвєродонецька спромігся не розгубити науковий та навчальний потенціал, міцно став на ноги. Зараз університет наполегливо й невпинно розвивається, вдосконалює перевірені часом методи навчання, водночас активно впроваджуючи освітні інновації.

Наші викладачі мають високу кваліфікацію, величезний досвід, незаперечні педагогічні таланти, спрямовані на те, щоб передати вам, наші шановні студенти, безліч знань, що стануть, без перебільшення, вашим стартовим капіталом у побудові кар’єри та розвитку особистості.

Ми віримо, що на студентів-далівців чекає успіх. І шлях до нього почнеться для них саме тут – у стінах СНУ ім. В. Даля!

Перші відомості про навчання та позанавчальне життя далівського студентства можна буде отримати на загальних зборах першокурсників 27-го серпня, об 11-й годині у аудиторії № 101 навчального корпусу університету, що розташований за адресою вул. Донецька, 43. Запрошуємо на цю зустріч також і батьків.

Для осіб, що потребують місць для проживання у гуртожитку, подаємо графік поселення до гуртожитків СНУ ім. В. Даля.

Більш детальна інформація щодо поселення буде оприлюднена 21-го серпня на сайті СНУ ім. В. Даля.