Списки на поселення до гуртожитків

Для осіб, що потребують місць для проживання у гуртожитку, подаємо графік поселення до гуртожитків СНУ ім. В. Даля.

Поселення відбуватиметься у дні, наведені у графіку, з 9-ї до 15-ї години.

Студентам 1-го курсу належить прийти до навчального корпусу за адресою: вул. Донецька, 41. При собі мати пакет документів, до якого входять:

• 2 фотознімка 3х4 см,
  • ксерокопія паспорта (1, 2, 11 сторінки) або ID-картки та додатку до неї,
  • ксерокопія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду),
  • ксерокопія медичної довідки (обов’язково довідка про флюорографічне обстеження),
  • ксерокопії документів, що підтверджують необхідність створення спеціальних умов.

Студентам, які вже мешкали у гуртожитку, слід також прийти до навчального корпусу. При собі мати пакет документів, до якого входять:

• 2 фотознімка 3х4 см,
  • довідка про флюорографічне обстеження.

У навчальному корпусі всі студенти заповнюють бланк угоди на проживання у двох екземплярах, отримують банківські реквізити для оплати проживання у гуртожитку протягом 1-го семестру.

З переліченими документами, квитанцією про сплату за проживання та одним екземпляром угоди на проживання студенти прямують до гуртожитку.

Для студентів СХМТ перелік документів та процедура поселення ідентичні, але приходити вони мають до корпусу технікуму за адресою: пр. Центральний, 72.

УВАГА! Поселення до гуртожитків відбуватиметься лише за графіком.

У вихідні дні – 24, 25 та 26 серпня – телефонувати до приймальної комісії та приїздити для поселення не слід.