Списки на поселення до гуртожитків

Для студентів СНУ ім. В. Даля 3, 4 курсів та студентів Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу 1, 2, 3 курсів, що потребують місць для проживання у гуртожитку, подаємо список на поселення до гуртожитків СНУ ім. В. Даля.

Студенти 1, 2 курсів СНУ ім. В. Даля (єдиний список) поселяються з 8 по 11.09.2020 року:

Поселення відбуватиметься у дні, наведені у графіку, з 9-ї до 15-ї години.

Студентам належить прийти до своїх гуртожитків (гуртожиток №1, бул. Дружби народів 41Б, гуртожиток №2, вул. Маяковського 24). При собі мати пакет документів, до якого входять:

• заява,
  • 2 фотознімка 3х4 см,
  • ксерокопія паспорта (1, 2, 11 сторінки) або ID-картки та додатку до неї,
  • ксерокопія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду),
  • ксерокопія медичної довідки (обов’язково довідка про флюорографічне обстеження),
  • ксерокопії документів, що підтверджують необхідність створення спеціальних умов,
  • негативний результат експрес-тесту на COVID-19.

У гуртожитку студенти заповнюють бланк угоди на проживання у двох екземплярах, отримують банківські реквізити для оплати проживання у гуртожитку протягом 1-го семестру.

Увага! Для категорії студентів (2, 3, 4 курси), які у канікулярний період мешкали на тимчасово непідконтрольній Україні території, мають при перетині кордону вказувати адресу студентського гуртожитку СНУ ім. В. Даля (вул. Менделєєва 4, м. Рубіжне) для самоізоляції.

Самоізоляція проходить у суворо визначений термін – з 1 по 14 вересня 2020 року.

Для зменшення терміну самоізоляції до трьох діб студент може пред’явити негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19.

Студенти цієї категорії 1 курсу та ті, які щойно вступили до університету, можуть пройти триденну обсервацію в ізоляторі гуртожитку №2 (вул. Маяковського 24, м. Сєвєродонецьк).