У СНУ ім. В. Даля пройшли загальні збори першокурсників

У навчальному корпусі СНУ ім. В. Даля відбулися загальні збори студентів, що цього року вступили до університету. Ректорка нашого вишу, д.т.н., проф. Ольга Поркуян привітала першокурсників з початком навчання, побажала успіхів та розповіла про те, якими будуть їхні перші кроки у студентському житті.

Ольга Вікторівна представила студентам проректорів, директорів інститутів, деканів факультетів, розповіла, де студенти можуть знайти усю потрібну їм інформацію, отримати відповіді на усі хвилюючі їх питання, закликала брати активну участь у волонтерських заходах з благоустрою території університету та гуртожитків, у студентському самоврядуванні.

Далі студенти отримали змогу поспілкуватися безпосередньо з деканами та директорами структурних підрозділів університету.