Далівці на міжнародній конференції «Future Internet of Things and Cloud»-2019 у Стамбулі

Кафедра комп’ютерних наук та інженерії факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності, д.т.н., проф. О. Рязанцев, завкафедри комп’ютерних наук та інженерії, д.т.н., проф. І. Скарга-Бандурова організували перший міжнародний симпозіум «Artificial Intelligence, IoT, Robotics and Smart Systems» (AIRS2-19).

Симпозіум проходив у межах сьомої міжнародної конференції «Future Internet of Things and Cloud» 2019 (FiCloud) у Стамбулі (Туреччина). Метою заходу було просування сучасного рівня в наукових і практичних дослідженнях IoT та хмарних обчислень. Він об'єднав дослідників і практиків з наукових кіл Європи, Азії, Америки, промисловості та державного сектора для представлення своїх дослідницьких проектів, ідей, досліджень і розробок в області IoT та хмарних обчислень.

Доповідачі з Греції, Об'єднаних Арабських Еміратів та України взяли участь у симпозіумі та презентували свої роботи в області IoT. Від СНУ ім. В. Даля з доповідями виступили старший викладач кафедри комп’ютерних наук та інженерії М. Деркач, аспірант кафедри комп’ютерних наук та інженерії КНІ А. Рязанцев, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук та інженерії Т. Білобородова, д.т.н., професор, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності О. Рязанцев.