Першокурсників СНУ ім. В. Даля урочисто прийняли до великої родини далівців

Першокурсників трьох навчально-наукових інститутів, чотирьох факультетів і Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля привітали на урочистому заході, присвяченому Дню знань.

Під гімн Університету новоспечені далівці зайняли місця підрозділів на площі Перемоги. Вже за традицією усіх присутніх привітала ректорка СНУ ім. В. Даля, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян і шановний гість – директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк.

За традицією старшокурсники передали першокурсникам символічні атрибути: студентський квіток, студентську книжку і запашний коровай.

Після офіційної частини заходу ведучі розповіли про жартівливу традицію, започатковану цього року: для вирішення складних питань або проблем у навчанні студентам слід попросити допомоги у талісмана університету і доторкнутися до фірмового значка СНУ ім. В. Даля на лацкані піджака ростової фігури Володимира Даля.

Також усім учасникам свята було запропоновано підтримати анонсований напередодні флеш-моб: сфотографуватися у фотозоні разом з ростовою фігурою осучасненого Володимира Даля. Обов’зкова умова – треба взути жовте взуття. Умови флеш-мобу виконали декан Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Олена Федорова і провідний інженер кафедри обліку і оподаткування Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Литвинська. Вони і отримали обіцяні набори університетської фірмової сувенірної продукції від автора ідеї – фахівця відділу міжнародних проектів і програм Ірини Дойшле.

Отже, навчальний рік під знаком 100-річчя СНУ ім. В. Даля розпочався.