Пенсійники Луганщини провели вікторину зі студентами СНУ ім. В. Даля

Головні спеціалісти відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Вадим Тодоров та Тетяна Верещак провели вікторину зі студентами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на тему: «Легалізація зайнятості – основа стабільного майбутнього!».

За допомогою тестування було отримано узагальнену оцінку обізнаності студентів з питань трудового законодавства та законодавства з оплати праці. Переможцем вікторини став Павло Балачян, якому було вручено диплом переможця.

Під час підрахунку балів Вадим Тодоров провів лекцію про негативні наслідки отримання заробітної плати “в конверті”, проблему використання праці неповнолітніх осіб, залежність страхового стажу від сплати внесків, а також відповідальність роботодавців за допуск найманих працівників до роботи без належного оформлення. В доповнення до викладеного, Тетяна Верещак розповіла присутнім про переваги веб-порталу Пенсійного фонду України в частині перевірки даних про себе щодо тривалості страхового стажу, сумах нарахованої заробітної плати та сплачених страхових внесків.