Європейський день мов відзначили у СНУ ім. В. Даля

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації та їхні студенти, що навчаються на різних факультетах СНУ ім. В. Даля, відзначили Європейський день мов.

Це свято було започатковане ЮНЕСКО на початку 21-го століття для підтримки мовного різноманіття, сприяння розвитку багатомовності кожного європейця, розповсюдження викладання різних європейських мов у всьому світі та збереження кожної існуючої на сьогодні європейської мови як необхідної складової культури окремої нації, її ідентичності.

Студенти та викладачі, які взяли участь у святковому заході, мали можливість перевірити свої загальні знання щодо європейських мов та дізнатися багато цікавого під час проведення вікторин, презентацій та дискусій, а також – приєднатися до виконання неофіційного гімну європейців.

Старший викладач кафедри ІМПК Наталія Барвіна підкреслила, що Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов і їхнього розмаїття. Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому це свято закликає до викладання та вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами.

Організатори заходу сподіваються, що участь у ньому  студентів сприятиме формуванню їхньої зацікавленості у подальшому оволодінню іноземними мовами, як однією з головних умов євроінтеграції, а також, що є не менш важливим, збереженню нашої рідної української мови та її розповсюдженню у європейському просторі.