Далівка представила СНУ ім. В. Даля на міжнародній конференції

Доктор психологічних наук, професор кафедри практичної психології та соціальної роботи Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Ірина Бурлакова представила СНУ ім. В. Даля на II  Міжнародній науково-практичній конференції «Соціокультурні та психологічні виміри становлення особистості», яка проходила у Херсонському державному університеті.

На пленарному засіданні вона виступила з доповіддю «Соціально-психологічний підхід до формування самоменеджменту професійного здоров'я фахівців в сучасних умовах». Тема викликала велику зацікавленість учасників та була визнана як одна з найактуальніших.

Ірина Бурлакова на конференції у Херсоні

Другий робочий день конференції був присвячений майстер-класам. Ірина Бурлакова провела  майстер-клас «Інтегративна модель психічного здоров'я людини індустрії 4:0», метою якого було ознайомлення  фахової спільноти з авторською моделлю психічного здоров'я людини, спрямованою на підвищення позитивного емоційного стану, оптимізацію адаптаційного потенціалу та інтелекту. Учасники майстер-класу приймали активну участь  в  різноманітних вправах, психофізичних іграх та конкурсах.